perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në kroatisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): povijest
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat rrëfim, rrëfim në kroatisht, povijest në shqip
rrëfim në kroatisht