perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrah në kroatisht

Fjalë: rrah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): tući
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat rrah, farrah gray, farrah franklin, farrah fawcett hair, farrah fawcett, farrah abraham wiki, rrah në kroatisht, tući në shqip
rrah në kroatisht