perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në kroatisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): niz, red, vlada
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat rresht, rresht në kroatisht, niz në shqip
rresht në kroatisht