perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në kroatisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): opasnost, pogibelj, rizik
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në kroatisht, opasnost në shqip
rrezik në kroatisht