perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në kroatisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): stanovati, živjeti, držati, ostati, boraviti
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në kroatisht, stanovati në shqip
rri në kroatisht

Fjalë të ngjashme

shkop ppa ajo po qan arij mousa