perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në kroatisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): oko, kotač, krug
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në kroatisht, oko në shqip
rrotull në kroatisht