perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në kroatisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): dok, kad, kakav, kako
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në kroatisht, dok në shqip
sa në kroatisht