perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në kroatisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): služba, dužnost, ured, servis, usluga
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat shërbim, shërbim në kroatisht, služba në shqip
shërbim në kroatisht