perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në kroatisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): stoljeće, dob, vijek
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në kroatisht, stoljeće në shqip
shekull në kroatisht

Fjalë të ngjashme

syri i kaltër