perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shikoj në kroatisht

Fjalë: shikoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): gledati, vidjeti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat shikoj, shikoj tv live, shikoj tv, shikoj tring sport live, shikoj ndeshje live, shikoj filxhan online, shikoj në kroatisht, gledati në shqip
shikoj në kroatisht

Fjalë të ngjashme

luftojm per fitore summer day