perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në kroatisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): kolega, prijatelj, satelit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në kroatisht, kolega në shqip
shok në kroatisht

Fjalë të ngjashme

ti scattero una foto