perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në kroatisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): društvo, kompanija
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat shoqëri, shoqëri në kroatisht, društvo në shqip
shoqëri në kroatisht

Fjalë të ngjashme

art kontakt brumë sfoliat