perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në kroatisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (9): država, pokrajina, stanje, zemlja, držanje, mjesto, položaj, situacija, smještaj
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në kroatisht, država në shqip
shtet në kroatisht

Fjalë të ngjashme

me padurim tundish