perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

skulptor në kroatisht

Fjalë: skulptor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): kipar
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat skulptor, skulptor shqiptar, skulptor banja luka, sculptor pune, sculptor meaning in hindi, sculptor meaning, skulptor në kroatisht, kipar në shqip
skulptor në kroatisht

Fjalë të ngjashme

fitore shala gajah sumatra