perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sportiv në kroatisht

Fjalë: sportiv (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): sportski
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat sportiv, sportive calendar, sportiv tas sena 2014, sportiv nieuwerkerk, sportiv malta, sportiv lörrach, sportiv në kroatisht, sportski në shqip
sportiv në kroatisht

Fjalë të ngjashme

nuk pranoj kritik letrare varr angolul