perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

stinë në kroatisht

Fjalë: stinë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): sezona, vrijeme
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat stinë, stinë dashurie rtk, stinë dashurie, stinë në kroatisht, sezona në shqip
stinë në kroatisht