perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sulm në kroatisht

Fjalë: sulm (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): napad, pristup
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat sulm, summertime sadness lyrics, summer wine lyrics, summer wine, summer schools in europe 2014, summer school, sulm në kroatisht, napad në shqip
sulm në kroatisht