perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në kroatisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): žbuka
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në kroatisht, žbuka në shqip
suva në kroatisht