perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tërbim në kroatisht

Fjalë: tërbim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): bijes, šal, bjesnoća
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat tërbim, tërbim në kroatisht, bijes në shqip
tërbim në kroatisht