perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

teologji në kroatisht

Fjalë: teologji (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): teologija
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat teologji, teologji në kroatisht, teologija në shqip
teologji në kroatisht