perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në kroatisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): drugi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat tjetër, tjetër në kroatisht, drugi në shqip
tjetër në kroatisht

Fjalë të ngjashme

o plast gomar oz dubar dru hill beauty