perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në kroatisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (6): kopno, zemlja, kontinent, teren, pod, razlog
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në kroatisht, kopno në shqip
tokë në kroatisht

Fjalë të ngjashme

tregim shoqëror djall dhe dreq