perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në kroatisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): trgovac, kupac
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në kroatisht, trgovac në shqip
tregtar në kroatisht