perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në kroatisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (6): niz, red, rep, vlada, serija, skup
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në kroatisht, niz në shqip
varg në kroatisht

Fjalë të ngjashme

erë rrustemi mundo narco