perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

veçse në kroatisht

Fjalë: veçse (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): drugačije, inače
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat veçse, veçse në kroatisht, drugačije në shqip
veçse në kroatisht