perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në kroatisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): alat, instrument, oruđe, aparat, naprava
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat vegël, vegël në kroatisht, alat në shqip
vegël në kroatisht