perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në kroatisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): samo, jedan, sam, jedini, osamljen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në kroatisht, samo në shqip
vetëm në kroatisht