perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në kroatisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): posjetiti, posjeta, razgledavanje
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat vizitë, vizitë në kroatisht, posjetiti në shqip
vizitë në kroatisht