perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në kroatisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (7): dečko, dječak, mali, mlad, mlađi, malo, neznatan
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në kroatisht, dečko në shqip
vogël në kroatisht

Fjalë të ngjashme

mbaj architecture zhele royal