perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

xhep në kroatisht

Fjalë: xhep (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): džep
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat xhep, cheap tickets, cheap thrills, cheap tablets, cheap smartphones, cheap flights from tirana to rome, xhep në kroatisht, džep në shqip
xhep në kroatisht