perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zbatim në kroatisht

Fjalë: zbatim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): hitnost, žurba, običaj, posao, zaposlenje
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat zbatim, zbatim në kroatisht, hitnost në shqip
zbatim në kroatisht