perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zezak në kroatisht

Fjalë: zezak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): crn
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat zezak, zezak tu knu shqip, zezak translate, zezak ne shqiperi, zezak ne kosove, zezak ne enderr, zezak në kroatisht, crn në shqip
zezak në kroatisht

Fjalë të ngjashme

se ndaloj ide per biznes folja lexoj