perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në kroatisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): plamen, požar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në kroatisht, plamen në shqip
zjarr në kroatisht

Fjalë të ngjashme

bie jobs gjej pune online luft im darm