perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kronologji

Fjalor: anglisht kronologji
Përkthime: chronology
kronologji në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: chronologie
kronologji në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kronologi
kronologji në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cronología
kronologji në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chronologie, déchronologie, historique
kronologji në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cronologia
kronologji në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kronologi
kronologji në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: хронология
kronologji në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kronologi
kronologji në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: хронология
kronologji në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kronoloogia
kronologji në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ajanlasku
kronologji në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kronológia
kronologji në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: chronologija
kronologji në lituanisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: cronologie
kronologji në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: chronológia
kronologji në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: хронологія
kronologji në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: chronologia
kronologji në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kronologjia wikipedia, fjala kronologjia