perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kryq

Fjalor: anglisht kryq
Përkthime: back, cross, crux
kryq në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hřbet, křížek, zadek
kryq në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kreuz
kryq në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kors, kryds
kryq në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: anca, cruz, espinazo
kryq në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: croix, croupe, crucifiement, crucifix, porte-croix
kryq në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: croce
kryq në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kors, kryss
kryq në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: крест, крестец
kryq në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kors, kryss
kryq në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: крыж
kryq në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: rist
kryq në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σταυρός
kryq në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: feszület, kereszt
kryq në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: aspa, cruz, espinhaço
kryq në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: відзначати, відзначити, відмітити, відмічати, відтиск, знак, марка, мітка, ознака, оцінка, позначати, позначення, позначити, позначка, покажчик, помітити, помічати, прикмета, слід, хрест, штамп
kryq në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: krzyż
kryq në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kryqi i kuq, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq shqiptar adresa, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryqi i kuq patenta, kryqi i thyer, kryqi i krishtit, kryqi i kuq i kosoves