perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ku

Fjalor: anglisht ku
Përkthime: where, whither, elsewhere, whereabouts, wherever
ku në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kam, kde, odkud
ku në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: wo, woher, wohin
ku në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hvor, vart, der, var
ku në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: adonde, donde
ku në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: où, beurrerie, oů
ku në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dove, ove
ku në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hvor, vart, der, var
ku në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: где, куда
ku në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hän, vart, varthän, där, var
ku në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jonne, jossa, minne, missä
ku në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: όπου, πού
ku në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: gdje
ku në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hova, hová, merre
ku në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: donde, elevar, expedir, migrar, onde, ondeei, aonde, atracar, desordenar, faltar
ku në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dokąd, gdzie
ku në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дзе
ku në bjellorusisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kde
ku në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: де, де-де, причому
ku në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

ku ma ke, ku leuven, ku jeton luani, ku klux klan, ku jan shqiponjat, ku shtrihet shqiperia, ku shtrihet shqiperia sot, ku jeton zebra, ku jeton dashuria ime, ku gjendet vitamina e