perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kudo

Fjalor: anglisht kudo
Përkthime: around, everyplace, everywhere, throughout
kudo në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: všude
kudo në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: allenthalben, allerorten, durchweg, überaktiv, überall
kudo në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: allesteds, overalt, vegne
kudo në danisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: partout
kudo në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: dappertutto, dovunque, ovunque
kudo në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: allesteds, overalt, vegne
kudo në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: везде, всюду, повсеместно, повсюду
kudo në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: allestädes, överallt
kudo në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: скрозь, усюди, усюды
kudo në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kõikjal
kudo në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: παντού
kudo në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: svagdje, svuda, svugdje
kudo në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: mindenhol, mindenütt
kudo në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: visur
kudo në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: všade
kudo në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: біля, всюди, де-небудь, коло, навколо, по, повсюди, приблизно, про, скрізь, скрізь-скрізь, стосовно, усюди, щодо
kudo në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wszędzie
kudo në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kodu game lab, kudo qe jam lyrics, kudo shinichi, kudo martial art, koodo mobile, kudo sushi, kudo wheels, kudo shinichi's written challenge, kudo shizuka, kudo download