perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kujdesem

Fjalor: anglisht kujdesem
Përkthime: attend, nurse, treasure
kujdesem në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hýčkat, léčit, opatrovat, ošetřit, ošetřovat
kujdesem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hegen, pflegen, warten
kujdesem në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ansat, pleje
kujdesem në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: atender, cuidar
kujdesem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: choyer, soigner
kujdesem në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: coltivare
kujdesem në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ansa, hand, pleie
kujdesem në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ухаживать, холить
kujdesem në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ansa, hand, sköta, vårda
kujdesem në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hoitaa
kujdesem në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gondoskodik
kujdesem në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pielęgnować
kujdesem në polonisht »