perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kulloj

Fjalor: anglisht kulloj
Përkthime: drawl, filter, sip, distil, drain, dribble, drip, filtrate, leak, ooze, seep, trickle
kulloj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: filtrovat, pronikat, proniknout, prosáknout, destilovat, mokvat, překapat, překapávat, prosakovat, stékat
kulloj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: filtrieren, seihen, rieseln
kulloj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sile, destillere, dryppe, sive
kulloj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: colar, escurrir, filtrar, apurar, destilar, exudar, rezumarse, sorber
kulloj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: filtrer, distiller, exsuder, ruisseler, suinter
kulloj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: filtrare, distillare, grondare, lambiccare, stillare
kulloj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sile, destillere, dryppa, dryppe, sive
kulloj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: выцеживать, цедить
kulloj në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: цадзіць
kulloj në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: suodattaa, herua, kihota, tihkua, tislata, vuotaa
kulloj në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: colar, filtrar, apurar, destilar, escarrar, souber
kulloj në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: цідити
kulloj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: cedzić, sączyć
kulloj në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: drypa, filtrera, sippra
kulloj në suedisht »