perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kumbar

Fjalor: anglisht kumbar
Përkthime: baptismal, godfather, godparent
kumbar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kmotr
kumbar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: taufe
kumbar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fadder, gudfar
kumbar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: padrino
kumbar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: baptismal, parrain
kumbar në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fadder, gudfar
kumbar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: крестный, крёстный
kumbar në rusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ristiisa
kumbar në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kummisetä
kumbar në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kum
kumbar në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kereszt, keresztapa
kumbar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: krikštatėvis
kumbar në lituanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: chrzestny
kumbar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kumbar maidan, kumhar caste, lumbar puncture, lumbar region, kumbar permai, kumbhar matrimony, kumhar in english, kumbhar brides, kumbhar samaj marriage, kumbhar girl