perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kurrë

Fjalor: anglisht kurrë
Përkthime: ever, never, nevermore
kurrë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: nikdy
kurrë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: je, jemals, nie, niemals, nimmer, nimmermehr
kurrë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: aldrig
kurrë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: jamás, nunca
kurrë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: jamais, one
kurrë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: giammai, mai
kurrë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: aldri
kurrë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: никогда, сроду
kurrë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: aldrig
kurrë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: нiразу, ніколі
kurrë në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ποτέ
kurrë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ikada, nikad, nikada
kurrë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: soha, sohasem
kurrë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: niekada
kurrë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: jamais, jazais, nunca
kurrë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: nikdy
kurrë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: коли, ніколи, ніколи-ніколи, обставина
kurrë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nigdy
kurrë në polonisht »