perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kushdo

Fjalor: anglisht kushdo
Përkthime: anybody, anyone, one, whoever, whosoever, any, either, whichever
kushdo në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: člověk, každý, kdokoli, kdokoliv, nějaký, někdo, některý, nikdo, jakýkoliv, kterýkoliv
kushdo në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: irgendjemand, jeder, wer, beliebig, irgendein
kushdo në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cualquiera, quienquiera
kushdo në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aucun, chacun, n, personne, quiconque, quelconque
kushdo në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: alcuno, chiunque, qualsiasi, qualunque
kushdo në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: всякий, кто-нибудь, какой-нибудь
kushdo në rusisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: svatko
kushdo në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: akárki, bárki, akármely, akármelyik, bármely, bármelyik
kushdo në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kas
kushdo në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: alguita, algum
kushdo në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бадьорий, всякий
kushdo në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ktokolwiek, którykolwiek
kushdo në polonisht »

Fjalë të ngjashme

kushdo te behet milioner, kush do behet milioner