perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: kyç

Fjalor: anglisht kyç
Përkthime: wrist
kyç në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: zápěstí
kyç në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gelenk, handgelenk
kyç në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: håndled, led
kyç në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: articulación, muñeca
kyç në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: articulation, cheville, joint, jointure, poignet, rotule
kyç në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: polso
kyç në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: håndledd, led
kyç në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: сгиб
kyç në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: led
kyç në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ranne
kyç në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ranne
kyç në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csukló
kyç në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: riešas
kyç në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: pulso
kyç në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: przegub
kyç në polonisht »