perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lëpij

Fjalor: anglisht lëpij
Përkthime: lick
lëpij në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: lízat, olíznout, olizovat, vylízat
lëpij në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: lecken, lutschen, schlecken
lëpij në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: slikke
lëpij në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: lamer
lëpij në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: lécher, licher
lëpij në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: lambire, leccare
lëpij në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: slikke
lëpij në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: лизать
lëpij në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: slicka
lëpij në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: лізаць
lëpij në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: nuolaista, nuolla
lëpij në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γλείφω
lëpij në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nyalás
lëpij në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: lamber
lëpij në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: лижучи, лизати
lëpij në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: lizać
lëpij në polonisht »