perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lajmëroj

Fjalor: anglisht lajmëroj
Përkthime: adumbrate, announce, report
lajmëroj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ohlásit, oznámit, oznamovat
lajmëroj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: angezeigt, mitteilen
lajmëroj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: anmelde, meddele, underrette
lajmëroj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: comunicar
lajmëroj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: avertir, informer, intimer, notifier, signifier
lajmëroj në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: anmelde, meddele, underrette
lajmëroj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: известить, оповестить, уведомить
lajmëroj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: anmälde, avisera, berätta, delgiva, upplysa
lajmëroj në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ilmoittaa, kuuluttaa
lajmëroj në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: értesít
lajmëroj në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: comunicar
lajmëroj në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: oznámiť
lajmëroj në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zawiadomić
lajmëroj në polonisht »