perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lak

Fjalor: anglisht lak
Përkthime: loop, noose, snare, statement, tether
lak në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klička, léčka, osidlo, smyčka
lak në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schleife, schlinge
lak në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: løkke
lak në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bucle, lazo
lak në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: boucle, lacs, looping, maillon, paumelle
lak në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cappio, riccio
lak në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hempe, løkke, øgla, renneløkke, snara
lak në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: петля
lak në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: lökken, ögla, slinga, snara
lak në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: silmus
lak në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kiemura
lak në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θηλιά
lak në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: petlja
lak në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ciklus, hurok, kanyar
lak në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: laco, laço
lak në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: петля
lak në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pętla
lak në polonisht »

Fjalë të ngjashme

lak 28, lak fm, lak 28 kudi da lyrics, lak 28 kudi da, lak tunu tunu, lak badu, lak channel, lak 28 lyrics, lak 2014, lak wedding