perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lesh

Fjalor: anglisht lesh
Përkthime: fleece, llama, wool
lesh në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: rouno, vlna
lesh në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: wolle
lesh në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: uld
lesh në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: lana
lesh në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: agneline, lainage, laine, mohair, tonte, vigogne
lesh në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: lana
lesh në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ull
lesh në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: шерсть
lesh në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ull, ylle
lesh në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: вълна
lesh në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: воуна, воўна, поўсць, шэрсць
lesh në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: vill
lesh në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: villa
lesh në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μαλλί
lesh në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: vuna
lesh në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gyapjú, gyapjúszövet
lesh në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: vilna
lesh në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime:
lesh në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: volna
lesh në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: vlna
lesh në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вата, вовна, вовну, волосся, купа, нагромадження, нагромаджувати, нагромадити, руно, складати, скласти, шерсть, штабель
lesh në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wełna
lesh në polonisht »

Fjalë të ngjashme

lesh xhami, lesch nyhan, lesh 7abetak, lesh meaning, lesh la2 karina eid, lesh english center, lesh model, lash la, lesh habetak, lesh karan