perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: letërsi

Fjalor: anglisht letërsi
Përkthime: letter, literary, literature
letërsi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: literatura, písemnictví
letërsi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: literatur, schrifttum
letërsi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: litteratur
letërsi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: literatura
letërsi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: littérature, théâtre
letërsi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: letteratura
letërsi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: litteratur
letërsi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: литература, словесность
letërsi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: litteratur
letërsi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: литература
letërsi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: літаратура
letërsi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kirjandus
letërsi në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: λογοτεχνία
letërsi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: književnost, literatura
letërsi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hasonlat, irodalom
letërsi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: literatūra
letërsi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: literatura
letërsi në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: література
letërsi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: literatura
letërsi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

letërsi për fëmijë, letërsi gojore, letërsi shqipe, letërsi popullore, letërsi 12 mediaprint, letërsi botërore, letërsi shqiptare, letërsi artistike, ang letërsi, matura letërsi