perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lexoj

Fjalor: anglisht lexoj
Përkthime: peruse, read
lexoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: číst, odečítat, přečíst
lexoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gelesen, lesen
lexoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ekstemporere, læse, lease
lexoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: dictar, leer, recorrer
lexoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bouquiner
lexoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: leggere
lexoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ekstemporere, lese
lexoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вычитать, прочитывать, читать
lexoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: läsa
lexoj në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: lugema
lexoj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lukea
lexoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: διαβάζω
lexoj në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: olvasni, elolvas, elolvasni, végigolvasni
lexoj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: skaityti
lexoj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ler, rezar
lexoj në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: brati
lexoj në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: декламуйте, прочитаний, прочитані, прочитати, тлумачити, читати
lexoj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: czytać, przegrana
lexoj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

lexoj libra online, lexoj libra, lexoj keto fjale, lexoj kuranin, lexoj anglisht, lexoj libra shqip, lexo shqip, te lexoj, folja lexoj