perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: libër

Fjalor: anglisht libër
Përkthime: bible, book, paperback, bookish, register, tome
libër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kniha, knižní
libër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: buch
libër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bind, bog, telefonkatalog, brok
libër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: libro, libresco
libër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: livre, matutinaux, ouvrage, livresque, bottin, grimoire, matricule, pouillé, sommier, terrier
libër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: libro
libër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bok, telefonkatalog
libër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: книга, книжный
libër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bok
libër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: книга
libër në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кнiга, кніжны, кніга
libër në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: raamat
libër në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kirja
libër në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βιβλίο
libër në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: könyv, magazin
libër në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: knyga, tomas
libër në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: livro, bibliográfico
libër në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: knjiga
libër në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kniha
libër në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: книга, книжка, книжковий, бронювати, гучність, забронювати, замовити, замовляти, обсяг, том
libër në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: książka, książkowy, księga
libër në polonisht »

Fjalë të ngjashme

libër leximi, libër mësuesi, libër për fëmijë, e-libër